zolotyjkolosok@gmail.com
(098) 952-15-85
РИТМІКА ДЛЯ МАЛЯТ

ЩО ТАКЕ РИТМІКА? 

Заняття:  вівторок, середа, четвер, п`ятниця

Мета програми – формування засобами фізкультурно-оздоровчої діяльності покращення фізичного розвитку і емоційного стану дитини;розвитку сили, гнучкості, спритності, швидкості і координації рухів;правильної ходи, гарної осанки, рівного почерку і чіткої мови. 

Основні завдання «РИТМІКИ» навчити принципам здорового способу життя та шляхам їх реалізації у повсякденному житті.

Зміцнення здоров’я: опорно- рухового апарату; сердцево – судинної ; дихальної; нервової системи;за допомогою вправ для профілактики порушень постави, плоскостопостi, та оздоровчих дихальних вправ, формувати практичні навички щодо самостійних занять фізичними вправами; зняти у дітей наслідки гіподинамії за допомогою рухливих ігор, розвивати фізичні якості і творчі здібності ; сприяти організації активного, творчого відпочинку і спілкування засобами оздоровчої діяльності; виховати у дітей впевненість у своїх силах, доброзичливість, самостійність, відповідальність, вміння працювати у команді, вміння запобігати конфліктам, позитивне ставлення. 

Навчальна програма початкового рівня, передбачає 1 рік навчання: 1 год. на тиждень.    

ЧОМУ ВОНА КОРИСНА ВАШІЙ ДИТИНІ?

Методи навчання – словесні, наочні, практичні, ігрові, танцювальнi, які сприяють створенню позитивного емоційного клімату і формуванню стійкого інтересу до занять.  Програма передбачає проведення ситуаційно-рольових та сюжетнорольових, рухливих  ігор, конкурсів, веселих стартів, естафет.

Теоретичний матеріал програми тісно пов’язаний із практичним. Заняття з фітнесу базуються на простих загально – розвиваючих вправах, для більшості занять не потрібно використовувати спеціальне обладнання, але є тренування з обладнанням :вправи на фітболі;скакалки; м’ячи; гантельки .

Протягом року здійснюється моніторингове обстеження дітей для визначення загального стану фізичного і психічного здоров’я, стану опорно-рухового апарату дітей. Це дає змогу відстежити особистісне зростання дитини за створеною   програмою.